سلام کاربرگرامی

هدف از راه اندازی این سایت ایجاد پل ارتیاطی در فضای مجازی بین همولایتی های کرابی است برخی از این افراد به دلایل متعددی از روستا مهاجرت کرده ودر شهر سبزوار وتهران وخیلی جاهای دیگر زندگی میکنند .حلقه ارتباطی ما معمولا افرادمسن خانواده هاهستند که با توجه به کهولت سن این افراد می رود که کم کم این ارتباط ها قطع شده و یا در حد خواهر وبرادر باقی بماند.شاید بتوانیم باایجاد این بستر به استحکام این زنجیره کمک کنیم.

"سایت روستای من کراب" را در روز میلاد باسعادت امام هشتم (ع) آماده بهره برداری گردید . خواهشمند است یکی از حلقه های خبری واطلاعاتی ماباشید تمامی اطلاعات اعم از اتفاقات روز ومناسبت ها  میتواند در این سایت ثبت وضبط شود ...

 

در این بخش جادارد از پشتیبانی مالی سایت که توسط حاج حسن کرابی وحاج محمد صالحی وآقای دکتر عبدالحسین نیکجو و حاج ابراهیم کرابی وعلی اکبرصالحی تشکر وقدردانی گرددوهمچنین از مدیر محترم گروه تلگرام ووات ساپ "محمد کرابی" وسایر عزیزانی با ارسال مطلب وعکس مارایاری می کنند قدردانی شود.  جهت تماس با ما به آدرس ایمیل سایت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید وتلفن 09121056580 ویا در سبزوار با تلفن 09151735619 آقای محمد کرابی وایمیل ایشان این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

کانال مادر تلگرام https://telegram.me/karrabiha

     باتشکر

محمدرضا اسلامی کرابی

تمامی حق و حقوق این سایت متعلق به وب سایت کراب می باشد و کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.