صفحات اجتماعی


×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

رویانیان در گفت‌وگو با فارس:

می‌خواهیم قدم‌های خوبی برای خانواده او برداریم

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 11:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: با همراهی عده‌ای از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس می‌خواهیم قدم‌های خوبی برای خانواده مرحوم حسینی‌اصل برداریم.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضور هفته آینده‌اش در منزل هوادار فوت شده پرسپولیس گفت: به هر حال مرحوم حسینی اصل از هواداران خوب پرسپولیس بوده است و این وظیفه ماست که به منزل ایشان برویم تا با خانواده او ابراز همدردی کنیم.

وی ادامه داد: من این ضایعه را یک بار دیگر به خانواده این مرحوم و هواداران پر شمار پرسپولیس تسلیت می‌گویم و باید بگویم که مرحوم حسینی اصل همشهری و هم محلی من در شهرستان نوشهر بود و واقعا اتفاق ناراحت کننده‌ای برای وی رخ داده است.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به همین دلیل به نمایندگی از میلیون‌ها هوادار پرسپولیس روز یکشنبه با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ به منزل این مرحوم خواهیم رفت تا خودمان را در کنار این خانواده عزیز ببینیم چرا که مرحوم حسینی اصل یک کارگر با شرف بود که زندگی آبرومندانه‌ای هم داشت و می‌خواهیم به همراه برخی از پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس قدم‌های خوبی برای خانواده وی برداریم.

خواندن 13 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 آذر 1394 ساعت 06:42
کد: 206

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com

رسانه

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family