صفحات اجتماعی


×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

خوردبین در گفت‌وگو با فارس:

پاک کردن عکس‌های اینستاگرام بازیکنان

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 11:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس عکس‌های خود را از اینستاگرام پاک کردند تا به فحاشی‌های برخی افراد اعتراض خود را نشان دهند.

محمود خوردبین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در جزیره کیش گفت: اردوی خوب و مناسبی را در کیش برگزار کردیم چرا که آب و هوای تهران هم زیاد مناسب نبود و مربیان از اردویی که در کیش برگزار کردیم رضایت کامل دارند و امروز هم به تهران می‌آییم تا از روز چهارشنبه تمرینات‌مان را پیگیری کنیم.

وی درباره اینکه برانکو از وضعیت زمین شماره 2 ورزشگاه کیش ناراضی بود اظهار داشت: ناراحتی برانکو از این بود که نمی‌تواند تیمش را در زمین اصلی تمرین دهد و به همین دلیل گفت که اگر زمین به ما نمی‌دهند به تهران برویم اما از طرفی هم نماینده کیش در لیگ دسته دوم بازی داشت و به هر حال حق داشتند  اما خود شما دیدید که بعد از بازی زمین را در اختیار ما قرار دادند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره روز جمعه که بازیکنان این تیم به دلیل تعطیلی تمرین به تفریح رفته بودند و از همین تعطیلی طوری استباط شد که به تعیطلات آمده‌اید، اظهار داشت:  من نمی‌دانم چه کسی به جت سواری رفته و یا اینکه چه کسی برای خرید به مراکز خرید رفته اما اگر هم کسی این کار را کرده باشد کار بدی نکرده، چرا که برانکو روز جمعه را تعطیل اعلام کرده بود تا بازیکنان به استراحت بپردازند و مشکلی در این میان وجود ندارد اگر بازیکنی در روز تمرین این کارها را می‌کرد قطعا کار درستی انجام نداده بود اما وقتی برانکو خودش استراحت داده تا فشار تمرینات سخت بازیکنان را اذیت نکند پس مشکلی در این باره وجود ندارد.

خوردبین در خصوص اینکه با وجود برنامه‌ریزی قبلی پرسپولیس در اردوی کیش بازی تدارکاتی انجام نداد افزود: به هر حال تیمی جز ما در کیش اردو نداشت و تیم نماینده کیش هم خودش در لیگ بازی داشت و فرصتی فراهم نبود تا با ما بازی کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پاک کردن پُست‌های اینستاگرام بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مهدی طارمی اظهار داشت: این مسائل مسائل شخصی بازیکنان است اما وقتی به بازیکن تیم فحاشی می‌شود بازیکنان پرسپولیس هم در حمایت از هم تیمیشان این کار را کردند تا اعتراضشان را به این فحاشی‌ها نشان دهند و امیدوارم دیگر هیچ هواداری به بازیکن تیمش توهین نکند چرا که فوتبال ورزشی است که در آن هر اتفاقی امکان دارد بیفتد.

خواندن 10 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 آذر 1394 ساعت 06:42
کد: 208

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com

رسانه

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family