صفحات اجتماعی


×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

نباید این اتفاق تلخ دیگر در ورزشگاه‌ها رخ بدهد

تاج: مرگ تماشاگر پرسپولیس موشکافانه بررسی شود

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 11:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: دستور بررسی موشکافانه مرگ یک تماشاگر در دیدار پرسپولیس و نفت را در همه ابعاد داده‌ام.

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد درگذشت حسینی؛ یک تماشاگر در جریان بازی پرسپولیس و نفت اظهار داشت: من دستور داده‌ام که درگذشت این تماشاگر در همه ابعاد مورد بررسی موشکافانه قرار بگیرد زیرا تماشاگر همه چیز فوتبال است و سهم زیادی در جذابیت فوتبال دارد.

وی ادامه داد: شنیده‌ام برخی گفته‌اند این فرد فوت‌شده خسته بوده یا برای فروش تخمه به ورزشگاه رفته که من اطلاع دقیق دارم اینطور نبوده و او برای دیدن مسابقه به ورزشگاه تختی رفته بوده است و در دقیقه 23-24 به ورزشگاه رسیده است. در مورد ایست قلبی این تماشاگر باید مشخص شود که اگر قصوری رخ داده از طرف چه کسی بوده است. نقش آمبولانس میزبان و وظایف باشگاه میزبان در این مورد چه بوده است. نقش و مسئولیت خود ورزشگاه تختی چگونه بوده است و سازمان لیگ هم چه نقشی در این ماجرا می‌تواند داشته باشد. دستور داده‌ام که در همه ابعاد مرگ این تماشاگر بررسی شود.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه گفته می‌شود بین آمبولانس ناجی که در کنار زمین بوده با آمبولانس اورژانس تهران اختلاف نظر وجود داشته، گفت: این قضیه هم قرار است مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار بگیرد تا در بازی‌های آینده شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم و هر کس بداند که وظیفه‌اش چیست.

مهدی تاج با اشاره به حضور در منزل این تماشاگر فوت‌شده‌ گفت: قرار است روز یکشنبه به اتفاق رویانیان به منزل این هوادار فوت‌شده برویم. رویانیان به من تلفن زد و من هم از این مسئله استقبال کردم. ممکن ست علی کفاشیان را هم با خودمان همراه کنیم و من با طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم صحبت می‌کنم تا شاید او هم همراه ما به منزل این هوادار بیاید زیرا بحث حمایت هم مهم است و اینکه در زمینه حمایت از این تماشاگر هم اقداماتی انجام شود. از رسانه‌ها هم تشکر می‌کنم که به این موضوع پرداختند و ساده از کنار مرگ این هوادار عبور نکردند.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه کمیته نقل و انتقالات این سازمان اعلام کرده بازی کردن فرید بهزاد کریمی در صبا قانونی بوده اما کفاشیان گفته باید این مسئله باید مورد بررسی بخش حقوقی قرار بگیرد، گفت: من هم صحبت کفاشیان را تایید می‌کنم. البته از نظر سازمان لیگ همان نظر کمیته نقل و انتقالات قابل قبول است اما این حق برای سیاه‌جامگان باقی است که نظر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ را نپذیرد و من به عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان هم گفتم که می‌تواند به این مسئله اعتراض کند و به کمیته انضباطی شکایت کند.

خواندن 8 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 آذر 1394 ساعت 06:48
کد: 210

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com

رسانه

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family